Наукові проекти

________________________________________________________________________________

ПРОЕКТ

Фундаментального  дослідження,

Назва проекту: Енергетичний та туристичний потенціал каньйону Дністра.

 1. АНОТАЦІЯ

Проект передбачає наукові дослідження енергетичного та туристичного потенціалів Дністерського каньйону. Реалізація проекту буде проводитись протягом двох років (з 2018 по 2019 рр.) і передбачає дослідження, аналіз, оцінку природних ресурсів та умов. Зокрема, у межах каньйону, на прикладі  природних підков в околицях сіл Одаїв та Ісаків-Підвербці Тлумацького та Городенківського адміністративних районів Івано-Франківської області провести дослідження щодо напряму та швидкості, рози вітру, висоту динамічного потоку, його температурні характеристики тощо. Проаналізувати  ймовірний розвиток вітрової енергетики на основі зібраних даних, як однієї з альтернативних джерел в межах Дністерського каньйону.

При дослідженні природних ресурсів неабияку увагу буде приділено оцінці туристичних. Проведено їх паспортизацію, розроблено та апробовано ряд оглядових екскурсійних маршрутів, дано характеристику туристичній інфраструктурі території дослідження.

КОШТОРИС № 1       

НА ПРОЕКТНІ (ВИШУКУВАЛЬНІ) РОБОТИ

«Будівництво Верхньодністровського каскаду ГЕС. Техніко-економічне обґрунтування»

(найменування об’єкта будівництва, стадії проектування,

ТЕО (схвалення)

Оцінка впливу Верхньодністровського каскаду ГЕС на навколишнє природнє середовище і соціально-економічні умови проживання місцевого населення

КОШТОРИС 2       

НА ПРОЕКТНІ (ВИШУКУВАЛЬНІ) РОБОТИ

«Будівництво Верхньодністровського каскаду ГЕС. Техніко-економічне обґрунтування»

(найменування об’єкта будівництва, стадії проектування,

Проект (затвердження)

1. Оцінка впливу рекомендованого варіанту каскаду ГЕС на навколишнє середовище і соціально-економічні умови в період будівництва і експлуатації каскаду ГЕС з врахуванням комплексних природоохоронних, компенсаційних і ін. Заходів.

2. Розробка комплексу заходів щодо попередження і мінімізації можливого негативного впливу рекомендованого варіанту каскаду ГЕС на навколишнє середовище і соціально-економічні умови в період будівництва і експлуатації каскаду ГЕС

КОШТОРИС 3       

НА ПРОЕКТНІ (ВИШУКУВАЛЬНІ) РОБОТИ

«Будівництво Верхньодністровського каскаду ГЕС. Техніко-економічне обґрунтування»

(найменування об’єкта будівництва, стадії проектування,

Робоча документація

Підготовка заключного звіту по переднім дослідженням об’єктів археологічної спадщини регіону визначених за підставі історико-архівних даних, в якому має бути відображено

_________________________________________________________________________

ПРОЕКТ – ТУРИСТИЧНИЙ РОЗВИТОК ТЕРИТОРІЇ ПРИДНІСТЕРСЬКОГО ПОКУТТЯ

(ІСТОРІЯ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ЦИВІЛІЗАЦІЇ НА ПРИДНІСТЕРСЬКОМУ ПОКУТТІ)

1. Анотація проекту.

Проект передбачає популяризацію туристичного потенціалу Придністерського Покуття у межах Городенківського району Івано-Франківської області, організація сталого туристичного бізнесу із залученням місцевого населення,  з метою підвищення соціально-економічного розвитку депресивних регіонів на території дослідження. Реалізація проекту буде проводитись протягом одного року (з січня по грудень 2017 р.) і передбачає дослідження, аналіз, оцінка туристичних ресурсів Придністерського Покуття, паспортизація туристичних об’єктів, розробка та апробація оглядових екскурсійних маршрутів розвиток туристичної інфраструктури (спорудження скансенсів, як єдиних в західному регіоні України  атрактивних об’єктів, що відтворюють історію заселення Покуття на берегах Дністра в межах Городенківського району та облаштування місць відпочинку (збірно-розбірних малих архітектурних форм – столи, лавки, альтанки). Розвиток інформаційно-комунікаційної сфери у межах території дослідження вбачається у публікації наукових статей, проведення семінарів для місцевого населення з метою роз’яснення значущості розвитку туризму тощо).

_________________________________________________________________________

ПРОЕКТ – СТВОРЕННЯ ПРОДУКТІВ ЕКОТУРИЗМУ

АНОТАЦІЯ ПРОЕКТУ.

Проект передбачає популяризацію туристичного потенціалу Городенківського району, із залученням місцевого населення для потреб туристичного обслуговування.  Реалізація проекту буде проводитись протягом дев’яти місяців поточного року (з лютого 2016 по жовтень 2016 рр.) і передбачає дослідження, аналіз й оцінку природних та історико-культурних туристичних ресурсів, розробку та апробацію екомаршрутів, маркування маршруту та його картування, розвиток туристичної інфраструктури (облаштування місць відпочинку (столи, лавки, альтанки),  пунктів зупинок. Розвиток інформаційно-комунікаційної сфери у межах території дослідження вбачається у створенні туристичної карти Городенківського району, публікації наукових статей тощо).

________________________________________________________________________________

ПОСОЛЬСЬКИЙ ФОНД США ЗБЕРЕЖЕННЯ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ (AFCP) 2016 рік

Назва проекту: 

Реставрація та внутрішнє оздоблення Каплиці святого Василія

 

Запитувана сума гранту AFCP (у доларах США  .):

Назва організації та адреса:  Навчально-науковий центр туристично-краєзнавчих дослідженьімені Миколи Шкрібляка Інституту туризму ДВНЗ «Прикарпатський Національний університет імені Василя Стефаника»

Адреса (з поштовим індексом): 76003 м .Івано-Франківськ, вул. Галицька 201 б, каб.332

Адреса Інтернет-сторінки: http://www.pu.if.ua/depart/TouristSpecialization/ua/1975/#

Директор проекту: проф. Великочий Володимир Степанович

Посада: директор Інституту туризму

Факс: +30382778821

Мобільний телефон: 066 806 1360

Адреса електронної пошти: Gnatuk_L@ukr.netvuchivskui.pavlo@gmail.com

 

Будь ласка, оберіть відповідний пункт:  Пам’ятка національного значення (памятка архітектури і історії. Ох. № 090021/2 – Н (Постанова Кабінету Міністрів України від 10.10.2012 р. №929) .

Категорія: пам’ятка архітектури.

Проектна діяльністьзбереження та реставрація

Місцезнаходження проекту (пам’ятки):

Назва пам’ятки: Каплиця святого Василія

Адреса пам’ятки: село Крилос Галицький район Івано-Франківська область