Наші випускники

Щоразу,коли ми отримуємо відгуки від наших колишніх студентів , нас сповнює відчуття гордості. Кожен їх успіх -це частина і нашого успіху та наполегливої праці наших педагогів.
Наша випускниця @alina_susak власниця
візово -туристичної агенції «Tour Exper», окрім того , Аліна є успішною блогеркою у Instagram , де вона цікаво розповідає про туристичний ринок, відкриває нові туристичні маршрути Україною та закордоном.
Та найцінніше для нас є те , що Аліна є чуйною , відкритою , працьовитою людиною, котра працює над розвитком туризму у нашій державі та хоче зробити Україну туристично привабливою.
Пишаємося та бажаємо успіхів!

Наші успішні випускники.
Чи можливо будувати блискучу кар’єру та навчатися на факультеті туризму ПНУ одночасно ? Відповідь Ви отримаєте у нашому відео .
Випускник факультету туризму (бакалаврат) Александр Крамаренко, продовжує здобувати освіту на спеціальності «Туризм» (магістратура) , поєднуючи навчання з посадою керуючого готелем «Home Hotel» на одному з найпрестижніших курортів України та Європи «Буковель».
Пишаємося та бажаємо успіхів у кар’єрі та навчанні. — с Александром Крамаренко в Готель “Home Hotel” в Буковелі.

Наші успішні випускники.
Ми радо ділимося історіями успіху. Бути дружиною , матір’ю двох діток та будувати кар’єрі можливо . І наші випускниці є у тому чудовим прикладом.
Наша колишня студентка Іванна Чігур виконує обов’язки виконавчого директора готельно-ресторанного комплексу «Станіславський двір».
Радіємо , що знання , які вона отримала на факультеті туризму використовує і досі у професійній сфері.
Хай задумане здійсниться !

Багато студентів факультуту поєднують навчання та починають будувати професійну кар‘єру уже зі студентської лави . Щиро ділимося з вами успіхами наших випускників. Ілона Федорчук почала робити перші кроки у професії ще , коли була студенткою Факультет Туризму. Сумлінна у навчанні та роботі , вона від звичайного менеджера туристичної галузі зросла до власного бізнесу : туристичноі агенції Fayna Travel хочемо додати декілька слів особисто від нас : Ілона вихована , з бездоганними манерами пані , цілеспрямована , світла та працьовита дівчина .
Дякуємо , Ілонко, від імені усіх викладачів за теплий відгук про нашу вчительську працю . Хай щастить Вам у всіх ваших починаннях.

Що поєднує відому українську співачку , заслужену артистку України Ірину Шабан @iryna_shaban та наш факультет туризму запитаєте ви ? Все дуже просто : Ірина наша випускниця !
Про швидкоплинність часу навіть не варто говорти , бо коли і ми собі поринаємо у спогади , то не можемо самі повірити , що ця вишукана пані , талановита співачка на великій сцені у «Голосі України» і є нашою студенткою . Ми всі вболівали за неї та пишалися , що вона гідно представила наше місто на престижному конкурсі.
Проте , згадуються нам зараз не успіхи Ірини , а те якого студенткою вона була : мила , працьовита , вихована та надзвичайно чуйна та з добрим серцем . Переконані, що всі ці якості привели Іринку до успіху . Особливо приємно , що Іринка з вдячністю згадує студентські роки проведені на нашому факультеті та знання , що вона у нас отримала .
Люба , Іринко , хай задумане здійснеться , хай ваша сім’я буде здоровою , а голос вас кришталевим , як і ваше серце , яке у вас сповнене добром , незважаючи на які вершини успіху вас не провадила доля . Ми всі пишаємося вами !