Програма подвійних дипломів

У квітні 2013 року Інститут туризму і Академія готельного бізнесу та громадського харчування в м. Познані (Польща) уклали договір про співпрацю (термін 5 років), за яким студенти мали можливість здобути вищу європейську освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр» за спеціальностями «Готельний бізнес і громадське харчування» і «Організація і обслуговування туристичного руху» за програмою подвійних дипломів.

Вступ відбувався без іспитів але навчання на платній основі.

У 2014-15 р. 1 студентка навчалась за даною програмою.

Таким чином, після закінчення навчання студентка отримала диплом магістра державного зразка Академії готельного бізнесу та громадського харчування та  ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».

Варто відзначити тісну співпрацю Факультету туризму та Державної вищої професійної школи у Гожові Великопольському (Академія імені Якуба з Парадижа) (Польща).  21 листопада 2013 р. підписана угода між ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» та Державною вищою професійною школою. В даній угоді передбачалась програма подвійних дипломів для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр». Студенти Факультету туризму мали змогу отримати освіту на економічному факультеті за спеціальністю «Туристичний менеджмент» у 2014-15, 2015-16, 2016-17 н.р. В умовах договору передбачено, що студенти навчалися безкоштовно.

Основною перевагою даних договорів є те, що студенти мають можливість паралельно у двох навчальних закладах отримати два дипломи: український і польський. Графіки навчання різняться. Студенти дистанційно мають можливість доздавати різницю в навчальних планах.

А також з 2018 р. 1 студент навчається за програмою подвійних дипломів у м.Гнєзно (Польща) Університет імені Адама Міцкевича, Інститут Культури Європейської на спеціальності «Медіазнавство».

16 жовтня 2018 року, в рамках програми подвійних дипломів відбувся захист магістерських робіт студентів факультету туризму ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника»  зі спеціальності «туризм» спеціалізації «туристичний менеджмент» на базі економічного факультету Академії імені Якуба з Парадижу в Гожові Великопольському.

Підписана ще декілька років тому «Угода про співпрацю між факультетом туризму  ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» та економічним факультетом Академії імені Якуба з Парадижу в Гожові Великопольському» дозволяє нашим студентам отримати подвійні дипломи магістра (польського і українського зразка).

Цього року ступінь магістра AJP був присуджений:

  • Юлії Книгиницькій (тема магістерської роботи « Analiza współczesnych form promocji turystyki na Ukrainie»).
  • Надії Остафійчук (тема магістерської роботи «Ekonomiczne uzasadnienie organizacji pracy służby transferu»).
  • Наталії Сиван (тема магістерської роботи «Metody zarządzania w rozwoju regionu iwanofrankiwskiego»).
  • Назару Жмурику (тема магістерської роботи «Kultura organizacyjna jako element zarządzania na podstawie przedsiębiorstwa turystycznego Coral Travel»).

Усі учасники програми подвійних дипломів навчалися протягом 2 років (3 семестрів в Україні та 4 семестри у Польщі). Під час навчання у Польщі студенти мали можливість пройти переддипломну практику, набути практичного міжнародного досвіду управління туристичною діяльністю й зібрати цікавий матеріал для наукового дослідження.

Дана програма подвійних дипломів значною мірою підвищила конкурентоспроможність наших випускників на міжнародному ринку праці, надала можливість уже сьогодні отримати робочі контракти за спеціальністю у Республіці Польща, а також працювати над втіленням інновацій у туристичній галузі України.