СТУДЕНТКА ФАКУЛЬТЕТУ ТУРИЗМУ ОЛЬГА ХОПТІЙ   СТАЛА ПРИЗЕРОМ II ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ “ТУРИЗМ”.

Нещодавно на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Куснеця відбувся II-ий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Туризм». У конкурсі взяли участь представники з різних міст та навчальних закладів України: Києва, Харкова, Черкас, Луцька, Житомира, Львова, Івано-Франківська, Ужгорода, Тернополя, Чернівці та ін.
Згідно із рішенням конкурсної комісії, студентка 4-го курсу факультету туризму Ольга Хоптій здобула почесне I-е місце.

Диплом І ступеня вручила д.г.н., професор Любіцева Ольга Олександрівна. Тема наукової роботи: «Реклама в системі маркетингових комунікацій підприємств сфери туризму». Науковий керівник к.пед.н., доцент кафедри туризмознавства і краєзнавства  Гуменюк Г.М.

Професорсько-викладацький та студентський колективи факультету туризму пишаються здобутками молодої дослідниці, бажають їй нових високих наукових звершень!