На факультеті туризму відбулася посвята першокурсників у студенти

14 вересня 2018 року на факультеті туризму відбулася традиційна посвята першокурсників у студенти.

Студенти спеціальності «туризм», «готельно-ресторанна справа», «менеджер соціокультурної діяльності» під керівництвом кураторів груп, декана факультету, професора Володимира Великочого та заступника з виховної роботи, доцента Загнибіди Раїси Павлівни вирушили до Дем’янового Лазу, де розбили імпровізований табір.

Студенти з великою відповідальністю підготувалися до цієї знакової події і з великим азартом виконували всі завдання. Дійство розпочалося з представлення академгруп, слідом за ним йшов конкурс гасел і стінгазет. Крім того, спеціально для студентів доцент Маланюк Тарас Зіновійович підготував вікторину на знання історії та традицій рідного краю. Згодом першокурсники мали нагоду продемонструвати свої таланти.

Варто відзначити ентузіазм, з яким студенти першого курсу поставились до підготовки та проведення заходу. Запальні пісні, вдалі жарти, добрі знання, ну й, звісно, кулінарний талант принесли справжнє задоволення членам журі – дирекції та викладачам факультету туризму.

На завершення свята першокурсники урочисто прочитали “Клятву студента факультету туризму”.