До уваги суб’єктів туристичної діяльності області. Всеукраїнський конкурс на кращу тематичну екскурсію

Запрошуємо суб’єктів туристичної діяльності до участі у Всеукраїнському конкурсі на кращу тематичну екскурсію.

ПрАТ «Івано-Франківськтурист» пропонує учасникам додаткову оплату за виконану роботу для участі у конкурсі.

Контактна особа – директор ПрАТ «Івано-Франківськтурист» Парипа Іван Васильович, тел. (0342) 53 17 10, 53 31 19.

Про Всеукраїнський конкурс на кращу тематичну екскурсію

Мета конкурсу:

Сприяння подальшому розвитку екскурсійної справи в Україні, створенню інноваційного, конкурентоспроможного національного екскурсійного продукту.

Завдання конкурсі:

• залучення працівників туристично-екскурсійних підприємств і організацій, навчальних закладів туристичного спрямування до справи популяризації туризму та екскурсій;
  • ознайомлення населення, передусім, учнівської та студентської молоді, з туристичним потенціалом регіону (міста, населеного пункту), його історією та сьогоденням, природною і культурною спадщиною тощо;
  • підвищення наукового та методичного рівня екскурсійних заходів, викладання навчальних дисциплін фахового спрямування, професійної майстерності екскурсоводів;
  • удосконалення науково-методичного забезпечення підготовки та підвищення кваліфікації туристично-екскурсійних кадрів;
  • розробка інноваційного екскурсійного продукту про конкретний населений пункт (місто, село), туристично-екскурсійний об’єкт (підприємство, заклад, установу, заповідник та ін.), етнографічно-фольклорний захід тощо.

Умови проведення конкурсу

Термін проведення – з  01 грудня 2018 р. до 01 травня 2019 р.

До участі у конкурсі запрошуються суб’єкти туристичного підприємництва, освітньо-наукові заклади та інші юридичні й фізичні особи.

Учасники подають журі конкурсу комплект документів, що є обов’язковими відповідно до вимог ДСТУ 28681.2-95 «Туристично-екскурсійне обслуговування. Проектування туристичних послуг», а саме:

• технологічну карту екскурсії;
  • контрольний текст екскурсії;
  • матеріали «портфеля екскурсовода»;
  • схему траси маршруту транспортної екскурсії;
  • дві рецензії (внутрішньо та зовнішньо).

Документи на конкурс приймаються за адресою:

м. Київ, Кільцева дорога, 3, Академія праці соціальних відносин і туризму або м. Київ, вул. Раїси Окіпної, 2, ПрАТ «Укрпрофтур».

Переможці конкурсу (як творчі колективи, так і автори-індивідуали) нагороджуються дипломами та преміями у розмірі:

1 місце – 3000 грн.

2 місце – 2000 грн.