Стажування в «Музенідіс Тревел»

Зустріч з представниками Музанідіс Тревел відбудеться у середу, 28 листопада о 12.00 год

Це буде захоплююча практика на курортах п-ова Халкідіки, регіону Пієрія, п-ова Пелопонес, о-вів: Корфу, Закінф, Тасос, Крит, Родос, Евіа та Кіпру.
Стажування в «Музенідіс Тревел» – це:
  • відпрацьована система навчання персоналу (регулярні семінари, професіональне тестування співробітників, інформаційні тури, постійне підвищення кваліфікації);
  • можливість кар’єрного зростання;
  • чудова можливість відвідати Грецію або Кіпр влітку, завести нових друзів з різних країн, і, звичайно ж, заробити за час літніх канікул;
  • дружній колектив професіоналів, які завжди поділяться досвідом та підтримають.
Після закінчення практики кожен стажер отримає Сертифікат міжнародного зразка про проходження практики.
Вакансії в Греції і на Кіпрі:
  • трансфермени;
  • готельні гіди;
  • екскурсоводи;
  • аніматори;
  • офісні працівники.
Вимоги:
1. Володіння українською, російською, англійською мовами.
2. Особлива перевага для студентів зі знанням польської мови.
3. Комунікабельність, відкритість, активність, впевненість.
4. Не конфліктність.
5. Приємна зовнішність.

Детальні обов’язки стажера тут: https://www.mouzenidis.ua/article/uslovia-praktiki
Оплата:
Стажування оплачується з дня, коли стажер приступає до виконання своїх обов’язків. Розмір місячної винагороди  – 300євро, а також діє система бонусів за результатами роботи. Всі витрати на авіапереліт до Греції, медичне страхування, консульський збір та збір за виготовлення річної посвідки на проживання європейського зразку, проживання та 3-разове харчування Компанія покриває в повному обсязі.
Про нас:
Компанія Музенідіс тревел вже протягом 23 років є найбільшим приймаючим туристичним оператором в Греції. Наші відправляючі офіси знаходяться в 15 країнах Європи та кол. СНД. Від інших операторів відрізняємось тим, що маємо власну авіакомпанію Ellinair, власний транспортний парк на території Греції, власні готелі та цілий ряд обслуговуючих компаній, що входять в холдинг Mouzenidis Group (Grekodom, Greek-furs, Ellion Club, Mice, Ellin camp тощо). http://www.mouzenidis.ua/article/about-us

Про наших стажерів:

Попередні роки у нас стажувались студенти Львівського Національного Університету, Національного Університету Львівська Політехніка, Інституту Економіки та Туризму м. Львів, Тернопільського Національного Університету, Університету Нафти і газу м. Івано-Франківськ, Університету ім. Стефаника Івано-Франківськ, Інфізу м. Львів, Національного Університету м. Ужгород. Залучались кафедри туризму, іноземних мов тощо. Багато студентів приїзжають по кілька сезонів поспіль, дехто вже є регіональними керівниками.