На факультеті туризму відбулося відкриття фотовиставки Жанни Мойсеєнко-Хрущової

29 листопада 2018 року на  факультеті туризму ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» відбулося відкриття персональної виставки фоторобіт Жанни Мойсеєнко-Хрущової.

Добре знана як у Івано-Франківську, так і за його межами, фотограф Жанна Мойсеєнко народилася в Польщі у родині військовослужбовця, жила в Молдавії, Чехословаччині, з 16 років проживає в Івано-Франківську. Фотографією захопилася з 23 років.

Відкрив виставку декан факультету туризму, доктор історичних наук, професор  Великочий Володимир Степанович, який підкреслив важливість проведення такого заходу у стінах факультету туризму, адже любов до природи є основою становлення майбутнього туриста.

В роботах представлені пейзажі, зображення архітектурних пам’яток Прикарпаття, сюжетні фото, звичайні миті у житті людини.