На факультеті туризму відбулася студентська олімпіада

18 лютого 2019 року на факультеті туризму ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності».

З 30 зареєстрованих претендентів для участі в олімпіаді вхідне тестування успішно подолали 15 студентів. Олімпіада тривала дві академічні години в дружній атмосфері, де відчувався справжній дух змагань розуму та ерудиції.

На урочистостях із нагоди відкриття заходу з привітальним словом виступив кандидат наук з державного управління, завідувач кафедри організації туризму та управління соціокультурною діяльністю, доцент Василь Шикеринець.

Компетентне журі на чолі із Василем Шикеринцем, завідувачем кафедри організації туризму та управління соціокультурною діяльністю та доцентами Тарасом Маланюком і Павлом Вичівським  визначило і назвало трьох переможців. Ними стали:

1-е місце Михальчук Яна (МСД – 41);

2-е місце Гаврилів Світлана (МСД – 41);

3- е місце Ковтун Інна (МСД – 41).

Вітаємо і бажаємо подальших успіхів нашим переможцям!