Ділимося досвідом підготовки фахівців з готельно-ресторанного та туристичного бізнесу.

16 квітня 2019 року факультет Факультет туризму відвідали колеги з Ужгородського національного університету, факультету туризму та міжнародних комунікацій. Делегацію у складі декана факультету, д.г.н, доцента Габчак Н.Ф., заступника декана з наукової роботи, к.г.н., доцента Мельника А.В., заступника декана з виховної роботи, к.г.н., доцента Чир Н.В. Колег з Ужгорода щиро зустрів декан Факультету туризму, д.і.н., професор Великочий В.С..

В ході зустрічі  обговорювалися питання підготовки фахівців та магістрів зі спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа», перспективи та проблеми розвитку спеціальностей, практична підготовка студентів та можливості стажування викладачів. Наші гості залишилися приємно враженими від побаченого: екскурсія по навчальному корпусу Факультету туризму, відвідання навчальних лабораторій «Історії туризму та дозвілля Галичини», «Організації ресторанного обслуговування», «Гастроательє», навчальних кабінетів етнографії Українських Карпат та Української світлиці, спілкування з колегами викликали позитивні емоції у гостей та бажання подальшої співпраці над спільними науково-професійними проектами.