СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ ТУРИЗМУ ПРОЙШЛИ СТАЖУВАННЯ У КОРПОРАТИВНІЙ А ШКОЛІ «Hospitality Management School»

Вже 2 рік поспіль відбувається Корпоративна школа «Hospitality Management School» на базі ТзОВ “Фірма “Надія”.

«Ми створили ще одну корисну платформу на нашому факультеті, яка об’єднує бізнес і освіту, студентів і практикуючих менеджерів з метою пошуку нових ідей»,  – зазначила доцент кафедри готельно-ресторанної та курортної справи Леся Польова.

Метою даного заходу є налагодження співпраці між підприємницьким сектором та освітою під час якої студенти можуть отримати елементи бінарного навчання. Адже студенти мали змогу як взяти участь у  тренінгах з організації управління і функціонування готельно-ресторанних комплексів, так і отримати досвід роботи на фронт-офісі, попрацювати в програмі Fidelio, набути практичних навичок роботи у відділі хаускіпінг. Також майбутні фахівці готельно-ресторанної справи та туризму мали змогу проаналізувати маркетингову діяльність фірми «Надія», отримати інформацію щодо ресторанного сервісу, шведського столу, обслуговування A la Care. Під час занять вони отримали інформацію про сучасні методи підбору персоналу та роботу з сайтами.

Координатор співпраці, Леся Польова підкреслила, що дана співпраця є позитивною як для студентів так і для бізнесу. Спілкуючись один з одним, вони відкривають нові факти, на які раніше не звертали уваги, що спричиняє замислитись над тим, що вважали другорядним. Участь у таких заходах збагачує багаж знань і дає можливість відчути теорію з практикою, що не може існувати в даній сфері відокремлено один від одного.