Корпоративна школа «Hospitality Management School»

Вже 3 рік поспіль розпочала свою роботу Корпоративна школа «Hospitality Management School» на базі ТзОВ “Фірма “Надія” для студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа».

Метою даного заходу є налагодження співпраці між бізнесом та освітою під час якої студенти зможуть отримати елементи бінарного навчання.

На першому заняті студенти мали змогу ознайомитись із основними правилами ресторанного етикету, дізнатись неймовірні цікавинки у сфері гастрономії, а також відвідати майстер-клас.

Координатор співпраці, доцент кафедри готельно-ресторанної та курортної справи Леся Польова підкреслила, що дана співпраця є позитивною як для студентів так і для бізнесу. Участь у таких заходах збагачує багаж знань і дає можливість відчути теорію з практикою, що не може існувати в даній сфері відокремлене один від одного. Спілкування з висококваліфікованими спеціалістами дає перспективи для подальшого розвитку студентів.

Розширення таких співпраць є важливою складовою підготовки професійних спеціалістів.