Презентація фотоальбому «Стежками Прикарпаття»

12 листопада 2019 року на факультеті туризму ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» відбулася презентація фотоальбому доцента кафедри управління соціокультурної діяльності, шоу-бізнесу та івентменеджменту Тараса Маланюка. Модератором даного заходу виступив кандидат наук з державного управління, доцент завідувач кафедри управління соціокультурної діяльності, шоу-бізнесу та івентменеджменту Василь Шикеринець.

Презентація розпочалася з розповіді Тараса Маланюка, про основні етапи підготовки даного фотоальбому. У даній фундаментальній праці представленні фотографії та історичні відомості про історико-культурну спадщину Прикарпаття. Тарас Маланюк відзначив, що видаючи даний фотоальбом ми прагнули донести велич рідного краю та показати наші національні надбання.

В ході презентації виступив начальник управління культури, національностей та релігій ОДА, кандидат історичних наук, заслужений працівник культури України Федорак Володимир Васильович, який відзначив фундаментальність даної праці, підтримав думку видавців та звернув увагу слухачів на унікальність нашої землі, та необхідність її увіковічення зокрема і у фотографіях.

Під час презентації виступив також директор видавництва «Манускрипт-Львів» Петро Мелень, який відзначив унікальність культурного надбання Прикарпаття, і необхідність в подальшому працювати над питаннями його збереження.

На завершення заходу Володимир Федорак вручив Тарасу Маланюку подяку ОДА «За вагомий внесок у розвиток культури та видавничої діяльності».