Розширене засідання правління Івано-Франківської обласної організації «Бойківщина»

11 березня 2020 року з ініціативи кафедри управління соціокультурної діяльності, шоу-бізнесу та івент менеджменту на факультеті туризму ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» з нагоди 18-ої річниці діяльності відбулося розширене засідання правління Івано-Франківської обласної організації «Бойківщина».

Засідання розпочалося з привітального слова Петра Косачевича (голови міжнародної громадської організації «Бойківщина» та Дарії Петречко – голови правління товариства «Бойківщина», яка також ознайомила усіх присутніх з роботою товариства “Бойківщина” за період діяльності.

В ході засідання виступили також:

Володимир Великочий – доктор історичних наук, професор, декан факультету туризму, академік Української історичної академії наук, член-кореспондент Академії туризму України.

Володимир Федорак – начальник управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської ОДА.

Роман Сливка – «Географічна карта Бойківщини» кандидат географічних наук, доцент Прикарпатський національний університет ім.. Василя Стефаника

Ірина Возняк – член правління товариства «Спогади нащадків переселенців»

Христина Дувірак – член правління.

Модератором розширеного засідання правління Івано-Франківської обласної організації «Бойківщина» виступив завідувач кафедри управління соціокультурної діяльності, шоу-бізнесу та івент менеджменту кандидат наук з державного управління, доцент Василь Шикеринець.

Відрадно, що даний захід відвідали також представники обласних осередків організації «Бойківщина» з Львівщини, Тернопільщина та Донецької області. Завершилося засідання невеликим концертом за участі студентів 1-4 курсів спеціальності 028 «Менеджмент соціокультурної діяльності».