Оголошено прийом документів на здобуття стипендій імені Героїв Небесної Сотні

За ініціативи Громадської організації «Родина Героїв Небесної Сотні» та активної участі Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України в 2017 році Урядом України засновано 50 академічних стипендій на пошану 10 наймолодших Героїв Небесної Сотні.

Кандидатами на призначення стипендії можуть бути студенти (курсанти) закладів вищої освіти державної форми власності, які своєю активною громадянською позицією утверджують ідеали та цінності Революції Гідності й здобувають вищу освіту за спеціальностями: «Фізична терапія, ерготерапія», «Залізничний транспорт», «Агроінженерія», «Економіка», «Військове управління (за видами збройних сил)», «Географія», «Архітектура та містобудування», «Інженерія програмного забезпечення», «Сценічне мистецтво», «Психологія».

Прийом документів на здобуття стипендії триває до 1 липня 2020 року.

Перед підготовкою документів пропонуємо ознайомитись із ПостановоюКабінету Міністрів України від 15.11.2017 р. № 896 «Про заснування академічнихстипендій імені Героїв Небесної Сотні» та листом Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» від 21.05.2020 року № 22.1/10-1056 (додається).

У разі виникнення запитань/уточнень пропонуємо звертатись до Наталії Бовтрук, секретаря конкурсної комісії з призначення академічних стипендій імені Героїв Небесної Сотні (е-пошта: bovtruk1008@gmail.com).