Нова заочна форма навчання (ВІДЕО)

Хочеш навчатися в університеті на престижному факультеті та одночасно працювати в Україні чи навіть за кордоном ?
Вивчати курс з довільною швидкістю : за семестр чи за тиждень опанувати дисципліну?
Не складати іспит чи залік , а отримати його шляхом накопичення оцінок ?
Слідкуй за нашими наступними відео , шановний абітурієнте . Ти отримаєш відповіді на всі запитання!

Нова модель заочної форми навчання , за якою не обов’язково складати іспити чи заліки. Їх можна отримати шляхом накопичення оцінок при вивченні предмету ( практичні чи семінарські заняття ) при здачі контрольних замірів, за виконання індивідуальних та самостійних робіт.
Хочеш навчатися в університеті на престижному факультеті туризму ПНУ та одночасно працювати в Україні чи навіть за кордоном ?
Не складати іспит чи залік , а отримати іх шляхом накопичення оцінок ?

Усе навчання відбуватиметься тільки онлайн
Побудова курсу : студент буде мати можливість лекцію не тільки почути , але й побачити на відехостингу (на спеціальному YouTube каналі)
Студент матиме можливість ознайомитися з програмовими вимогами ( запитання до теми усього предмету ) , вивчити основну та додаткову літературу , яка прикріплена спеціальними файлами до цього курсу . Пройти не менше 2 тестувань , впродовж вивчення курсу
Тестування будуть підсумовувати окремі модулі ( частини курсу ) . Для того , щоб розпочати наступну частину , студент обов’язково повинен здати на позитивну оцінку попередній модуль