“Літо в Туреччині 2021” від академії професійної освіти Profi Study & Work та туроператора Calypso Tour Ua

ЗРОБИ СВОЄ ЛІТО НЕЗАБУТНІМ!

Сьогодні студенти Факультету туризму Прикарпатського університету мали чудову нагоду отримати детальну інформацію щодо професійно орієнтованих практик та стажувань від академії професійної освіти Profi Study & Work та туроператора Calypso Tour Ua не тільки в Туреччині, а й Болгарії, Кіпрі, Іспанії та Греції.

З даною компанією ми співпрацюємо не перший рік. Ми раді, що маємо таких партнерів, в особі генерального директора Еркана Чавуш та директора Руслани Жовтань, які пропонують найкращі бази практики для наших студентів.

Тому, завдяки даній співпраці, наші студенти мають прекрасну нагоду не тільки отримати практичні навички та професійних досвід, а й удосконалити знання іноземних мов і приїхавши в Україну вже бути готовими фахівцями своєї справи. А це дуже важливо для наших студентів, адже практики-стажування є запорукою їхнього професіоналізму
А також студенти мають можливість при цьому заробити кошти та відпочити у вільний від стажування час.

По завершенні стажування студенти мають нагоду також отримати сертифікат міжнародного зразка.

Тому, дорогі наші студенти, бажаю якісно провести літо-2021 ( отримати професійний досвід та нові враження)
⠀ЗРОБИ СВОЄ ЛІТО НЕЗАБУТНІМ!

profistudywork