Презентація збірки поезій НАТАЛІ ДАНИЛЮК “Непроминальне”

Кафедра управління соціокультурною діяльністю, шоу-бізнесу та івентменеджменту факультету туризму запрошує на презентацію збірки поезій членкині НСПУ
НАТАЛІ ДАНИЛЮК
“Непроминальне”
Представлення авторки – студентка групи МСДз-31 Наталія Волошин.
Захід відбудеться на платформі Zoom.

Запрошуємо всіх!

Онлайн запрошення

Наталя Данилюк народилась 4 березня 1981р.в селищі Перегінське на Івано-Франківщині.
Авторка п’ятьох поетичних збірок:”Та жінка,що навпроти у вікні…”(2012р),”Кульбабова віхола”(2013р),”Океан ,що навиворіт”2015р.,”СвітиТи мусиш…”(2018р),та “Три поетичні струни”у співавторстві з Л .Михайлівим,та Л. Шмигельською 2019 р.
Член та відповідальний секретар літературного об’єднання”Горгани”,учасник літературної платформи “Об’єднані словом” та літературного-мистецького коша”Ріднокрай”.Член НСПУ та АУП.
Поет року за версією журналу”Дніпро”(2014р.),лауреат літературної -мистецької премії ім.А.Малишка(2015р.),просвітянськоі обласної премії ім.Марійки Підгірянки(2018р.),Всеукранськоі літературної премії ім.А.Криловця(2020р),а також низки поетичних конкурсів.