Призове місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з “Туризму”!

Колектив та деканат факультету туризму, щиро вітає нашу студентку групи Т-31 КАТЕРИНУ ЮЩУК та наукового керівника доц. кафедри туризмознвства та краєзнавства, к.п.н., ГУМЕНЮК ГАЛИНУ МИХАЙЛІВНУ з ІІ місцем на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з “Туризму”! Успіхів! Нових здобутків!

Гуменюк Галина Михайлівна
Дякуємо нашим викладачам за виховання гідних студентів та патріотів своєї держави!

Катерина Ющук, наукова робота за темою: “Туризм як засіб корекції психоемоційного стану учасників АТО”

Катерина Ющук по завершиню конкурсу у себе на сторінці фейсбук подякувала наковому керівнику, експертній комісіі, факультету туризму та кафедрі, цитата: “Ура!!! Заслужене ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт з темою “Туризм як засіб корекції психоемоційного стану учасників АТО”. Дякую рідному факультету Туризму, Кафедрі туризмознавства та краєзнавства, науковому керівнику та членам галузевої експертної комісії.
Якщо у вас є сумніви, чи варто обирати факультет Туризму, а саме спеціальність 242 Туризм.
Відповідь: однозначно ВАРТО!”

Пишаємося нашими студентами!