Презентація збірки поезій Н. Данилюк “Непроминальне”

30 березня у рамках проведення інтерактивного практичного заняття з дисципліни «Комунікативний етикет» (доц.. Дутчак О.І.) у форматі зустрічі з відомими особистостями відбулася широкомасштабна презентація збірки поезій членкині Національної спілки письменників України, лавреатки численних літературних премій, випускниці Прикарпатського університету Наталі Данилюк «Непроминальне».
Захід проходив у режимі онлайн у широко масштабному всеукраїнському форматі. Разом зі студентами та викладачами нашого університету активну участь прийняли студенти спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» та науково-педагогічні працівники Сумського державного університету та Західноукраїнського національного університету.
Організатором заходу виступала кафедри управління соціокультурною діяльністю, шоу-бізнесу та івентменеджменту (завідувач доц. Шикеринець В.В.) Модерувала інтерактивне заняття доц. Дутчак О.І., що здійснює викладання навчальної дисципліни «Комунікативний етикет».
Під час дійства власні поетичні рядки презентували:
Руслан Бодруг, члена літературного об’єднання “Літературні посиденьки” (керівник – зав. бібліотекою с. Нижній Березів Анна Вітковіцька );
Ліана Веркалець, студентка 4 курсу спеціальності “Менеджмент соціокультурної діяльності”;
Зіні Смик та Мар’яна Король – члени літературного об’єднання “Горгани”.
У заході прийняла участь велика кількість гостей: літератори, журналісти та широке коло осіб – поціновувачів поетичного слова. Так, активними учасниками практичного заняття виступили члени літературного об’єднання «Горгани» на чолі з Любомиром Михайлівим; члени літературного об’єднання «Літературні посиденьки», що нараховує більше 30 осіб, очолюване завідувачкою бібліотеки с. Нижній Березів Анною Вітковіцькою; директор видавництва»ЧасЗмінІнформ» Костянтин Климчук; вчителі ліцеїв області. Представлення загалу біографічних даних авторки збірки Наталі Данилюк та декламування власних поетичних творів здійснила студентка ІІІ курсу спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності, членкиня літературного об’єднання «Горгани» Наталя Волошин». Присутні відзначили високопрофесійний рівень інтерактивного заняття, художній хист, змістовність та неймовірну глибину поезій збірки «Непроминальне».
Колектив кафедри зичить всім учасникам заходу невичерпного натхнення, успіхів та нових звершень!