Загальнонаціональний комунікативний захід “Лекція єднання”

22 квітня на платформі Zoom відбувся загальнонаціональний комунікативний захід ?”Лекція єднання”, організований Західноукраїнським національним університетом.
Лейтмотив заходу – активізація співпраці універсальних спеціальностей.
Метою потужної науково- освітньої платформи став обмін досвідом щодо формування варіативних частин освітніх програм, оптимізація якості надання освітніх послуг та реорганізація системи пропозиції освітніх послуг, подальша наукова та навчально-методична співпраця.
У заході прийняли активну участь університети Ужгорода, Львова, Луцька, Рівного, Києва, Сум, Полтави, Кременчука, Харкова, Северодонецька, Маріуполя, Дніпра, Одеси, Вінниці, Тернополя.
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника представляв доктор історичних наук, професор, декан факультету туризму В.С. Великочий, який окреслив перспективи розвитку співпраці у такому широкомасштабному форматі.
Освітню програму “Менеджмент соціокультурної діяльності” представили завідувач кафедри управління соціокультурною діяльностю доц. Шикеринець В.В. та доц. Дутчак О.І. (виступала з доповіддю).
Великий досвід, який має наша спеціальність у проведенні, організації плідної роботи наукових онлайн платформ ще з 2015 року, дозволить нам виступати генераторами новцій у сфері надання освітніх послуг у сфері управлінських спеціальностей.
Щиро вдячні нашим партнерам за запрошенням до участі у цікавому, змістовному та продуктивному заході! Завжди з радістю ділимося нашим досвідом!
Всім щиро зичимо професійного зростання, успішного формування нових освітніх пропозицій! Інформація озброює, технології об’єднують!