Відбулась вчена рада університету

1 червня відбулося онлайн-засідання Вченої ради університету за участю професорсько-викладацького складу. Відповідно до порядку денного було розглянуто низку важливих питань діяльності університету та його структурних підрозділів.

Учасники засідання затвердили зміни до складу редакційної колегії наукового журналу «Психологія особистості», теми дисертаційних досліджень, призначення та зміну наукових консультантів та керівників аспірантам і докторантам та схвалили низку Положень університету зі змінами до них.

У ході онлайн-засідання також відбулося обговорення та затвердження кандидатур з числа осіб викладацького складу на представлення їх до державних нагород та присвоєння звання “Почесний професор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника”.

На завершення засідання Вченої ради університету ректор Ігор Цепенда звернув увагу на важливі моменти завершення навчального року.

Варто зазначити, що онлайн-засідання пройшло за допомогою хмарної платформи pu.webex.com. Можливість застосовувати цю унікальну технологію Прикарпатський університет отримав завдяки трирічному проєкту створення Проектно-освітнього центру АГЕНТИ ЗМІН, що фінансується за кошти секторальної бюджетної підтримки Європейського Союзу. Програмний продукт забезпечує проведення телеконференцій за технологією Cisco WebEx Meetings, аудіо нарад з функцією запису.