На вчені раді Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника свідоцтвом за значний внесок у розвиток краєзнавчого руху, збереження національної історико-культурної спадщини та природних скарбів України був нагороджений доктор історичних наук, кандидат географічних наук, завідувач кафедри готельно-ресторанної та курортної справи Клапчук Володимир Михайлович.
Присвоєно звання “почесний краєзнавець України” Клапчуку В.М.
![](https://ft.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/24/2021/09/Klapchuk_1-1024x812.jpg)