Знайомство з готельною мережею Hilton. Готель Hilton Kyiv. Секрети пошуку талантів туризму!

Готельно-ресторанна справа – це не просто робота, а справа всього життя. Хочете так? Студенти спеціальності “Готельно-ресторанна справа” факультету туризму Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника знають про це дуже добре. Починаючи з 1 курсу, вони занурюються у незвичайний світ готельного бізнесу. Викладачі вкладають всі свої знання в кожного.
Як легко розгубитися на сьогодні в готельній справі. Щоб цього не сталося, ми Вам допоможемо. Хочемо ближче познайомити з готельною мережею Hilton, а саме Hilton Kyiv.
Директор управління по роботі з персоналом, Анна Мєдвєдєва та менеджер з навчання і розвитку персоналу, Антоніна Форостяна, розкажуть Вам про секрети пошуку талантів в готельному бізнесі.

До зустрічі!!!