Лиш те в народі буде жити, що серце серцю передасть…

Відбулася ІІІ Всеукраїнській краєзнавчо – етнологічна конференція «Лиш те в народі буде жити, що серце серцю передасть…»
На конференції студенти мали змогу поспілкуватися з майбутніми роботодавцями а майбутні абітурієнти побачити як проводиться навчання та загалом науковий процес на факультеті туризму та загалом в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника. Понад 150 юних краєзнавців з дев’ятнадцяти областей України у насиченій багатогранній програмі діяльності презентували свої пошуково-дослідницькі роботи у п’ятьох секціях:

-Традиції, звичаї та обряди українського народу;

-Український побут, народні ремесла, художні промисли;

-Традиційне вбрання українців;

-Народна архітектура та її стилі;

-Говірка, наріччя та діалект.

Партнери проведенння конференції:
-ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника»
-Факультет туризму ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника»
– Івано-Франківська обласна організація Національної спілки краєзнавців України
-Івано-Франківська обласна організація Національної спілки письменників України
-Івано-Франківський обласний осередок Національної спілки майстрів народного мистецтва України
-Івано-Франківська обласна організація Національної спілки журналістів України
-Косівський інститут прикладного та декоративного мистецтва Львівської Національної Академії Мистецтв
-Косівська районна державна адміністрація
-Косівська районна рада
-Товариство письменників і журналістів ім. І. Франка (ТОПІЖ)
-Косівський районний центр дитячої творчості