Безпека в соціокультурному середовищі під час війни

Сьогодні 3.03. 2022 відбувся перший із циклу запланованих тренінгів на тему
“Безпека в соціокультурному середовищі під час війни”,
започаткованого освітньою програмою «Менеджмент соціокультурної діяльності» кафедри управління соціокультурної діяльності, шоу-бізнесу та івентменеджменту факультету туризму Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника» спільно з фаховим коледжем культури і мистецтв м. Калуш ( за сприяння директора – Я. Яціва).
Тренінг розпочав та модерував завідувач кафедри кафедри управління соціокультурної діяльності, шоу-бізнесу та івентменеджменту факультету туризму доц. Шикеринець В.В.
Спікери тренінгу:
Я. П. Яців виступив з доповіддю на тему “Безпека – новий зміст зумовлений війною”, Н.М. Лицур, “Протидія фейкам в умовах війни”;
доц. Шикериннець В.В.,”Дезорганізуючі фактори безпеки в соціокультурній сфері під час війни”,
доц. Вичівський П.П., “Культурна безпека в умовах війни”
доц. Дутчак О.І. “Медіаграмотність у контексті сучасних інформаційних загроз”,
доц. Орлова В.В. “Функцінування транспортно-логістичної системи в умовах воєнного стану”.
Цільовою аудиторією заходу виступили здобувачі освітніх рівнів двох навчальних закладів, широкі кола громадськості.