Дякуємо нашим партнерам за підтримку!

Шановні громадяни!

З великим співчуттям і жалем спостерігаємо за Україною, звертаючи увагу на вчинки РФ, котрі приходиться терпіти громадянам такої чудової країни, як Україна. У першу чергу бажаємо запевнити вас у тому, що надаємо і надаватимемо всю можливу підтримку.

Звертаючи увагу на дуже позитивні відносити у співпраці та у особистому житті, окрім теплих слів підтримки, маємо бажання та можливість допомогти вам у такі важкі хвилини для вашої чудової України.

Якщо ваші студенти опинилися у ситуації, котра потребує нашої підтримки, просимо вас повідомити нас про це, а ми постараємось надати вам всю можливу допомогу з нашої сторони.

Якщо ваші студенти зацікавленні у безкоштовному продовженні навчання у нашому вузі, у зв’язку з сьогоднішньою ситуацією, постараємося надати їм підтримку у сфері навчання, пошуку житла, пошуку праці.

У зв’язку з відомою нам вашою науковою діяльністю, ми готові вам надати підтримку, та можливість продовження наукової діяльності у Польщі.

Сподіваємось на найшвидше закінчення військових дій на території України, внаслідок перемоги України.

Запевнюємо вас, що у такі важкі для вас хвилини, – ми з вами.

Висловлюємо співчуття та непомірну повагу до вашої сміливої нації.

Керівництво:

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej