Херсонцям влаштували екскурсію Івано-Франківськом

Культурно-мистецький Hub Херсонського державного університету спільно зі студентами та викладачами кафедри туризмознавства і краєзнавства Прикарпатського національного університета імені Василя Стефаника провели екскурсію мальовничим Івано-Франківськом для викладачів, співробітників нашого університету, які зараз перебувають у місті. Також до екскурсії долучилися херсонці, для яких Івано-Франківськ став тимчасовим прихистком на період окупації нашої області.

Як розповів керівник Культурно-мистецького Hub ХДУ Сергій Кузнецов, для херсонців, які вимушено переїхали до Івано-Франківська, для спільноти ХДУ, зустріч з земляками, приємне спілкування та професійний екскурсійно-краєзнавчий супровід – це можливість відпочити душею, відчути місто, в якому всім раді та готові допомогти.

⁃ Дякуємо деканові факультету туризму Прикарпатського університету Володимиру  Великочию за ту увагу, яка була приділена херсонцям. Для нас дуже важливо відчувати підтримку друзів, а їх ми вже маємо у Івано-Франківську, – зазначив Сергій Кузнецов.

На згадку про цікаву екскурсію залишилися красиві світлини. І, звичайно, що це не остання зустріч херсонців в Івано-Франківську.

⁃ Херсонський державний університет вже став майданчиком для об’єднання херсонців, які отримали прихисток у Івано-Франківську, – упевнений ректор ХДУ Олександр Співаковський. – Маємо триматися разом, підтримувати один одного та кожен у межах своїх сил та можливостей наближати перемогу України та, відповідно, повернення до дому у вільний, український Херсон.

У перспективі Культурно-мистецький Hub ХДУ планує цілу низку спільних заходів, зокрема: зустрічі херсонців до Дня родини, Дня вишиванки.