Новий партнер закордонних стажувань для наших студентів Algoos Study Work and Travel

Розширюємо коло співпраць щодо закордонного стажування
Сьогодні відбулась зустріч з новим партнером Algoos Study Work and Travel. За сприянням даної компанії студенти факультету туризму  мають можливість пройти стажування в індустрії гостинності у відомих готелях Середземномор’я.
Протягом зустрічі п. Ірина Тайчук презентувала можливості закордонного стажування для здобувачів вищої освіти у сфері готельного бізнесу. Зокрема, у відомих готельно-ресторанних комплексах Кіпру, Греції, Іспанії, Португалії та можливість спробувати свої сили у відділі, що спеціалізується на роботі з гостями (Guest Relations); front office; ресепшн та консьєрж; аніматори та інші.
Досвід, отриманий студентами під час даного стажування, а особливо для спеціальності готельно ресторанна справа – це важлива складова їхнього професійного зростання, і в майбутньому вони зможуть гідно себе реалізувати на міжнародному ринку в сфері гостинності.
Закордонне фахове стажування є запорукою успіху та професіоналізму студентів Факультету туризму.