06 грудня Кафедра готельно-ресторанної та курортної справи, факультет туризму святкувала 15 років від її створення.
З цього приводу на факультеті туризму було проведено урочисті заходи присвячені 15-ччю Кафедра готельно-ресторанної та курортної справи, факультет туризму:
-
Святочна академія;
-
Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Готельно-ресторанний бізнес і курортна справа України».
Розпочали урочисті заходи з привітальних слів ректора Прикарпатського національного університету Ігоря Цепенди, декана факультету туризму Володимира Великочого та завідувача кафедри готельно-ресторанної та курортної справи Володимира Клапчука.
Кафедра готельно-ресторанної та курортної справи, факультет туризму отримала такі грамоти та подяки:
Грамота:
– Івано-Франківська обласна державна адміністрація управління культури, національностей та релігій нагороджує колектив кафедри готельно-ресторанної та курортної справи факультету туризму (завідувач кафедри – професор доктор історичних наук Володимир Клапчук) за вагомий внесок у збереження і розвиток національної культурної спадщини та з нагоди 15-річчя кафедри.
Грамота:
– Івано-Франківська обласна державна адміністрація управління культури, національностей та релігій нагороджує Клапчука Володимира Михайловича доктора історичних наук, кандидата географічних наук, професора Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, за значний особистий внесок у дослідження та популяризацію національної культурної спадщини та з нагоди 30-річчя відновлення державності України.
Грамоти:
Івано-Франківська обласна державна адміністрація управління культури, національностей та релігій нагороджують доцента Лілію Лояк та асистента Ірину Румянцеву працівників кафедри готельно-ресторанної та курортної справи факультету туризму за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток і популяризацію культурної спадщини на Прикарпатті.
Подяка від завідувача кафедри Василя Шикеринця та колективу кафедри управління соціокультурною діяльністю, шоу-бізнесу та івентменеджменту з нагоди 15-ччя створення кафедри готельно-ресторанної та курортної справи факультету туризму.
Привітання від Івано-Франківського фахового коледжу технологій та бізнесу, директора коледжу Василя Бабінця з чудовою датою- 15-річчям створення кафедриготельно-ресторанної та курортної справи.
Щиро дякуємо за щирі побажання, привітання, усім присутнім в аудиторії, так і нашим гостям онлайн, нашим студентам, ЗМІ, випускникам, всім працівникам факультету туризму.
Будемо продовжувати працювати плідно, впевнено, досягати нових успіхів в професійній діяльності кафедри.
З повагою, колектив Кафедра готельно-ресторанної та курортної справи, факультет туризму.
Дякуємо ЗСУ за можливість працювати
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1.5/16/1f49b.png)
До перемоги.
![](https://ft.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/24/2022/12/318537631_1760723564299949_908435096150106860_n.jpg)
![](https://ft.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/24/2022/12/318479097_1760723357633303_796715078023678879_n.jpg)
![](https://ft.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/24/2022/12/318411421_1760723590966613_630984214042786512_n.jpg)
![](https://ft.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/24/2022/12/318343693_1760723550966617_288021857121789697_n.jpg)
![](https://ft.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/24/2022/12/318342837_1760723414299964_7353423581919401414_n.jpg)
![](https://ft.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/24/2022/12/318404655_1760723407633298_6645226787796516089_n.jpg)
![](https://ft.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/24/2022/12/318425286_1760723597633279_686106917835329493_n.jpg)
![](https://ft.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/24/2022/12/318426950_1760723587633280_711135826838964325_n.jpg)