Спеціальність 242 “Туризм”.
Ряди фахівців вітчизняної галузі туризму поповнилися новими кадрами. Напередодні відбувся захист дипломних робіт студентів другого курсу освітнього рівня “Магістр” спеціальності “Туризм” факультету туризму ПНУ. Кафедра туризмознавства і краєзнавста ПНУ вітає студентів з успішним захистом і присвоєнням професійної кваліфікації “Менеджера з туризму” та бажає творчого натхнення і креативних ідей на професійній ниві.
![](https://ft.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/24/2022/12/0f153057-c787-4320-95c1-82d6ce41bf48.jpg)
![](https://ft.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/24/2022/12/8f79fc86-796e-481f-914c-4addffd9feb4.jpg)
![](https://ft.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/24/2022/12/c5270492-5107-4779-9b58-ca28e84c93c2.jpg)