Вручення дипломів

Урочисте вручення дипломів на факультеті туризму Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника

Це був незабутній день для випускників факультету туризму Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. У рамках урочистої церемонії, що відбулася у дружній атмосфері на території центрального  корпусу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника кожен випускник отримав свій заслужений диплом, який став символом успішного завершення навчального шляху та початку нового етапу у їхньому житті.

Студенти, які пройшли складність навчальних років, отримали можливість поділитися своєю радістю та успіхами з рідними та близькими. За підтримки викладачів та своїх колег,  випускники змогли досягти великих цілей і готові вийти на ринок праці як висококваліфіковані спеціалісти у галузі туризму.

Головними гостями свята були професор, декан факультету туризму Великочий Володимир Степанович, викладачі а також представники студентського самоврядування. Їхні слова підтримки та радості були великим джерелом натхнення для випускників, які відчували невимовну гордість за свої досягнення.

Урочисте вручення дипломів стало справжньою світлою та емоційною подією, яка збережеться в пам’яті кожного учасника на все життя. Ми вітаємо всіх випускників факультету туризму Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника і бажаємо їм яскравого та успішного майбутнього!