Стажування від провідної світової компанії TUI

Сьогодні студенти #Факультету_туризму#мали можливість дізнатись про нові можливості щодо закордонного стажування від провідної світової компанії TUI. З цим представником туристичного бізнесу наш факультет уклав договір про співпрацю щодо забезпечення проведення стажувань наших студентів  за кордоном.
TUI Group займає лідируючі позиції на світовому ринку туристичних послуг.  Представник компанії Анастасія Проценко зустрівшись із студентами Факультету туризму розказала про особливості програми стажування у мальовничих містах Туреччини.
Як зазначила представник TUI – стажування у компанії відкриває гарні перспективи для подальшого професійного зростання студентів спеціальності “Готельно-ресторанна справа” та “Туризм”.  Закордонна фахова практика і стажуваннях є одним з важливих інструментів формування професійних компетентностей для майбутньої роботи у галузі туризму та готельно-ресторанної справи.