СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ ТУРИЗМУ ПРОВЕЛИ ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ НА БАЗІ ОБЛАСНОГО ТЕАТРУ ЛЯЛЬОК

23 березня 2018 року студенти першого курсу факультету туризму ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» спеціальності «менеджмент соціокультурної діяльності», за сприяння завідувача кафедри організації туризму та управління соціокультурною діяльністю Шикеринця Василя Васильовича в рамках підготовки висококваліфікованих керівних кадрів сфери культури, відвідали Івано-Франківський академічний обласний театр ляльок імені Марійки Підгірянки.

Мета даного заходу полягала у вивченні особливостей організації роботи театру, специфіку його діяльності а також значення управлінських рішень для колективу та його розвитку. Захід приурочили Всесвітньому дню театру, який щорічно відзначається 27 березня.

Надзвичайно цікавим для студентів виявилося спілкування із заступником директора Івано-Франківського академічного обласного театру ляльок імені Марійки Підгірянки Тетяною Стефінів, яка розповіла про специфіку діяльності театру, його колектив а також про важливість прийняття керівником управлінських рішень. Тетяна Стефінів зазначила, що вивчення успішного досвіду діяльності театру студентами спеціальності «менеджмент соціокультурної діяльності» є вагомим кроком їхньої професійної підготовки.

В ході зустрічі завідувач кафедри організації туризму та управління соціокультурною діяльністю, кандидат наук з державного управління, доцент Шикеринець В.В. відзначив важливість вивчення студентами факультету туризму  спеціальності «менеджмент соціокультурної діяльності» практичного досвіду функціонування академічного театру, адже робота театру вимагає від керівника високого рівня знань, а також підкреслив на що повинні звернути свою увагу студенти в подальшому навчанні.

Не менш цікавою видалася розмова студентів з акторами Івано-Франківського академічного обласного театру ляльок імені Марійки Підгірянки, зокрема із заслуженою артисткою України  Надією Деркач. На завершення студенти спеціальності «менеджмент соціокультурної діяльності» ознайомилися з роботою всіх відділів театру а також специфікою їхньої діяльності.