Доцент кафедри готельно-ресторанної та курортної справи Ірина Мендела пройшла стажування в Hilton Kyiv

Працівники кафедри готельно-ресторанної та курортної справи факультету туризму постійно працюють над вдосконаленням педагогічної майстерності та кваліфікації, займаються саморозвитком. Професійному зростанню сприяють курси підвищення кваліфікації й перепідготовки кадрів, семінари, тренінги, вебінари, стажування, різні форми самоосвітньої діяльності.

Впродовж 10-14 червня 2019 року Hilton Kyiv (п’ятизірковий готель у Києві міжнародної мережі Hilton) вперше в Україні проводив Курси Практичної Гостинності, участь у яких взяла доцент кафедри готельно-ресторанної та курортної справи Ірина Ярославівна Мендела. Курси викладач проходила у департаментах Hilton Kyiv: прийому та розміщення, інженерному та експлуатації номерів. Тема дослідження – особливості організації роботи відділів готелю на прикладі департаменту Front-Office.

Досвід проходження програми стане доречним та дійсно корисним для професійної місії – навчання та розвитку студентів та їх професійної підготовки.