VІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЇ «УПРАВЛІННЯ ТУРИСТИЧНОЮ ІНДУСТРІЄЮ: МЕТОДОЛОГІЯ І ПРАКТИКА»

03-04 жовтня 2019 року кафедра управління соціокультурною діяльністю, шоу-бізнесу та івентменеджменту, факультет туризму виступив одним із співорганізаторів VІ Міжнародної науково-практичної інтернет – конференції на тему «Управління туристичною індустрією: методологія і практика». Одним з модераторів конференції виступив заступник декана з наукової роботи, завідувач кафедри Василь Шикеринець.

Відрадно, що в даному заході активну участь взяли науковці з провідних університетів (туристичного спрямування) як нашої держави, так і Європейського союзу: ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, Київський національний торгово-економічний університет, Львівський національний університет імені Івана Франка, Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця, Білостоцька політехніка (Польща), Вроцлавська політехніка (Польща), Вища школа менеджменту (Польща), Університет Грінвіч (Великобританія), Університет ISMA (Латвійська Республіка), Університет Національної та світової економіки (Болгарія), Університет «North» (Хорватія).

Велику зацікавленість та жваву дискусію серед учасників конференції, викликали доповіді науковців факультету туризму ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника». Зокрема, в ході пленарного засідання виступив доцент кафедри кафедра управління соціокультурною діяльністю, шоу-бізнесу та івентменеджменту, кандидат історичних наук Павло Вичівський – «Розвиток соціокультурної сфери як важливий чинник вирішення регіональних проблем».

У ході проведення конференції було здійснено наукове визначення особливостей процесу управління туристичними підприємствами в умовах ринкових перетворень, здійснена розробка практичних рекомендацій щодо підвищення ефективності діяльності суб’єктів господарювання туристичної індустрії з врахуванням міжнародного досвіду та екстраполяції його на українські реалії.

Учасники VІ науково-практичної інтернет-конференції відзначили важливість проведення таких комунікативних заходів в наступні роки.