Переможниця конкурсу “Прабабусині смаколики”

Наша студентка залишила про наш факультет свій відгук і враження!
Пряма цитата Юлії Катренич:

Моя найкраща Кафедра готельно-ресторанної та курортної справи, факультет туризму – це активна діяльність студентів, розвиток, цікаві конкурси, випускники які на одній хвилі з нами. Чим більше новинок наші викладачі впроваджують у навчальний процес, тим часом енергія ближче до наших років навчання. Завжди намагаємось брати активну участь у життєвому Факультеті Туризму та Вам рекомендуємо !!! Але це тільки для тих, хто готовий не сидіти на місці, тут точно не буде за час вимагати?.

Пс а це фото з нашим крутим і сучасним деканом, тут я отримую нагороду за конкурс «Прабабусині смаколики». Єдине, що хоче сказати обов’язкове участь у різних конкурсах, організовується для того, щоб кожен із нас міг максимально себе проявити. А роботу виконуйте з любов’ю, тоді Вас точно чекатиме успіх.