Відбулася творча зустріч з Володимиром ВЕЛИКОЧИМ

7 березня 2023 року Івано-Франківська обласна універсальна наукова бібліотека ім. І.Франка (директор Людмила Бабій) організувала і провела яскраву творчу зустріч приурочену 55-літтю знаного українського вченого, доктора історичних наук, професора, члена-кореспондента Академії туризму України, декана факультету туризму Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, заслуженого працівника освіти України Володимира Великочого. З нагоди ювілейного дійства фахівчинями відділу краєзнавчої літератури було підготовлено біобібліографічний покажчик “У сфері наукових досліджень Володимира Великочого” та тематичну книжкову виставку “З творчого доробку Володимира Великочого”. Щиро дякуємо усім присутнім, а також модераторам творчої зустрічі – доктору політичних наук, професору, члену Національної спілки краєзнавців і Національної спілки письменників України, дійсному членові Наукового товариства ім. Т. Шевченка Іван Монолатію та докторці філологічних наук, професорці, українській письменниці Ольга Деркачова.