У День університету, патроном якого є Василь Стефаник, відбулась церемонія вручення літературної премії його імені та щорічної академічної нагороди у рамках заходу «Кава зі Стефаником». У ньому взяли участь ректор ПНУ Ігор Цепенда, перший заступник голови обласної ради, співголова комісії з присудження премії Василь Гладій, директорка департаменту освіти та науки міськради Вікторія Дротянко, викладачі, студенти та гості.

Віддаючи шану величі Василя Стефаника, обласна державна адміністрація та обласна рада при підтримці творчих спілок в 1998 році заснувала щорічну обласну літературно-мистецьку премію імені Василя Стефаника. Пізніше премія отримала статус тільки в галузі літератури. За результатами таємного голосування члени комісії Стефаниківської премії одноголосно визначили цьогорічних переможців.

Академічну нагороду імені Василя Стефаника у номінації «Найкраща монографія» одержав доктор історичних наук, професор, член-кореспондент Академії туризму України, автор понад 220 наукових праць (зокрема 30 монографій, підручників, посібників), «Відомий науковець року 2010», «Почесний краєзнавець України», лауреат Івано-Франківської обласної премії імені Володимира Полєка, член Правління Національної спілки краєзнавців України, директор Інституту туризму Володимир Великочий.
Після вручення присутніх було запрошено на організований факультетом туризму захід «Кава зі Стефаником».