Відбулась гостьова лекція для студентів Факультету туризму від провідних роботодавців галузі гостинності на тему: “Український ген гостинності”.
Нестор Мельник – керівний партнер Skogur Home&Resort наголосив на тому, що у сфері гостинності найважливіший компонент – це турбота та уважність до потреб гостей. Потрібно створювати комфортне середовище для кожного відвідувача. Адже туризм – це не просто надання пакету послуг, а це – емоції та враження.
Українська культура насичена традиціями , які можуть стати унікальним елементом обслуговування гостей. Тому вивчення національних звичаїв може додати будь якому закладу готельно-ресторанної сфери своєї особливості.
Наші спікери надихнули студентів вивчати та вдосконалювати “Український ген гостинності”. Адже дана якість стає ключем до успіху в сучасній індустрії гостинності.
На завершення лекції Нестор Мельник відповів на усі запитання, які виникли у студентів, і ще раз привітав їх із правильним вибором майбутньої професії.
Дякуємо Нестору Мельнику за відкритість, гостинність та готовність поділитися своїм досвідом.

Кафедра готельно-ресторанної та курортної справи, факультет туризму
Факультет Туризму