Випуск магістрів

👨‍🎓👩‍🎓Урочиста та зворушлива мить – випуск магістрів Факультету туризму.👨‍🎓👩‍🎓

Сьогодні відбулись урочисті заходи з нагоди вручення дипломів магістра, випускникам освітніх програм “Курортна справа” та “Туризмознавство”.

Виступив з привітальним словом ректор Прикарпатського національного університнту ім.В.Стефаника Ігор Цепенда, який побажав студентам успіхів та нових великих звершень.

Отримання диплома магістра – важливий момент в житті молодої людини, підсумок наполегливої роботи протягом навчання в університеті й усвідомлення відповідальності за своє майбутнє.

Ми випустили Вас у велике життя з вірою та надією в краще, адже всі ці роки наш дружний професорсько-викладацький колектив плекав у Вас паростки професіоналізму, добра та любові, виховував сильну духом людину!

Щиро бажаємо Вам не втрачати амбіцій, наполегливості, студентської легкості, не втрачати енергії і з кожним днем лише примножувати її, не втрачати віру в себе і в свої можливості! З впевненістю ми відкриваємо для Вас двері в майбутнє і бажаємо досягти всіх поставлених цілей!

Щиро ваш, Факультет Туризму !