Академічна доброчесність в житті студента: місія (не)здійсненна…!?

На це питання шукали відповідь здобувачі факультету туризму в рамках воркшопу «Формування культури академічної доброчесності на факультеті туризму» (18.04.2024 р.). З ініціативи студентського наукового хабу «Нова генерація» захід був проведений представником Комісії з етики та академічної доброчесності від факультету туризму доц. Мельник Н.В. Учасники отримали можливість обговорити ключові принципи академічної доброчесності, познайомитись  з локальними нормативними документами, що регулюють дане питання в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника, дізнатись про види відповідальності за академічну недоброчесність. Пізнавальний інтерактив дав можливість у цікавій формі закріпити набутті під час воркшопу знання.