На факультеті розпочав свою роботу студентський хаб наукових ініціатив «Нова генерація»

Бути розумним – це модно! Сьогодні такі наративи є мейнстріом серед студентської молоді. Адаптовуючись до викликів сьогодення, на Факультеті туризму створено студентський хаб наукових ініціатив «Нова генерація».

Його функціонування покликане всебічно популяризувати науку серед здобувачів вищої освіти, сприяти науково-дослідницькій діяльності та науковій співпраці зі студентамиінших структурних підрозділів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Серед ініціатив наукового хабу ‒ організація та проведення заходів з популяризації принципів академічної доброчесності; сприяння в поширенні інформації про наукові заходи, конкурси, стартапи, які проводять ЗВО України, органи місцевого самоврядування, громадські організації.