Звітна наукова конференція викладачів та студентів Факультету туризму за 2023 р.

02.04.2024 р. – 04.04.2024 р. відбулося щорічне пленарне та підсекційне засідання Секції туризм звітної наукової конференції викладачів та студентів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, на якому підсумували наукові досягнення Факультету туризму за 2023 р.

У межах програми пленарного засідання з доповідями виступили науковці факультету: к.е.н., доцент кафедри готельно-ресторанної та курортної справи Ірина МЕНДЕЛА на тему: “Роль соціальної реклами у формуванні свідомого суспільства” та к.ф.н., доцент кафедри іноземних мов і країнознавства Олександр ПОЗНЯКОВ на тему: ” Опрацювання фахових текстів як складова розвитку іншомовної комунікативної компетентност студентів галузі знань “Сфера обслуговування”.
Під час жвавого обговорення на підсекційних засіданнях учасники відзначили актуальність тематики доповідей.
Дана конференція стала важливим майданчиком для обміну думками та сприяння наукового прогресу у професійній галузі.