Звітна наукова конференція викладачів, докторантів, аспірантів та студентів за 2023 рік

В рамках щорічної звітної наукової конференції викладачів, докторантів, аспірантів та студентів за 2023 рік в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника на факультеті туризму здобувачі ділилися своїми здобутками наукових пошуків. 04 квітня були проведені засідання підсекцій «Туризмознавства та краєзнавства», «Готельно-ресторанної та курортної справи».

Дискутували на теми українського фаст-фуду, переваг впровадження штучного інтелекту в готельно-ресторанний бізнес, стратегій просування сільського зеленого туризму та  сучасних викликів у туристичній індустрії та сфери гостинності України. Традиційно найкращі студентські доповіді будуть опубліковані у збірнику студентських наукових праць «Еврика».