Кафедра управління соціокультурної діяльності, шоу-бізнесу та івент менеджменту факультету туризму провела перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади

18 лютого 2020 року викладачами кафедри управління соціокультурної діяльності, шоу-бізнесу та івент менеджменту факультету факультеті туризму ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 028 -Менеджмент соціокультурної діяльності серед студентів 1-4 – го курсів.

Студентам необхідно було виконати ряд завдань, зокрема перша частина – тестові завдання які розкривають теоретичні аспекти розвитку менеджменту соціокультурної діяльності, а друга частина – творче завдання.

В результаті тривалої інтелектуальної баталії 1-е місце зайняла  Воронич Сніжана (студентка групи МСД-31);

2-е  місце – Дзицюк Мар’яна(студентка групи МСД-31);

3-е місце Іваночко Мар’яна (студентка групи МСД-21).

Щиро вітаємо переможців та бажаємо подальших творчих успіхів.